Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Sposób montażu

Sposób montażu

Misa oczomyjki

Misa oczomyjki

Sposób uruchomienia oczomyjki

Sposób uruchomienia oczomyjki

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 2 325,00 zł

Oczomyjki

Oczomyjka BHP

Oczomyjki (płuczki do oczu) dostępne w sklepie są modelami stacjonarnymi, podłączanymi do instalacji wodociągowej. Ich zadaniem jest natychmiastowa ochrona oczu oraz twarzy w sytuacjach, kiedy dochodzi do kontaktu człowieka z substancjami agresywnymi - toksycznymi czy żrącymi chemikaliami, środkami radioaktywnymi, a także z wysoką temperaturą czy substancjami łatwopalnymi. Myjki do oczu i twarzy pozwalają na natychmiastowe wypłukiwanie substancji szkodliwych, które dostają się do oczu oraz na twarz w wyniku zachlapania czy zapylenia. Oczomyjki pomagają również w sytuacjach, kiedy dochodzi do poparzeń twarzy gorącą parą czy ogniem. W praktyce oznacza to, że ciągły wypływ wody z płuczki do oczu wypłukuje szkodliwe substancje z oczu i twarzy, co zapobiega destrukcji ludzkich narządów, które bez takiej ochrony mogłyby ulec ciężkim lub trwałym uszkodzeniom.

Aktywne filtry

Oczomyjka dla pełnego bezpieczeństwa

W pracy z różnorodnymi substancjami toksycznymi lub w warunkach wyjątkowego zagrożenia posiadanie specjalistycznych natrysków umożliwiających spłukanie substancji lub osadów nabiera ogromnego znaczenia.Oczomyjka jest elementem niezbędnym w wielu zakładach i firmach przemysłowych na co dzień operujących ciężkim sprzętem oraz różnego rodzaju chemikaliami. Jednym z wymogów BHP jest właśnie oczomyjka BHP. Jest to natrysk do oczu i twarzy, który strategicznie rozmieszczony w przestrzeni pozwala uchronić pracownika lub operatora od trwałych uszkodzeń na zdrowiu.

Oczomyjka - cennik - doskonała inwestycja

Dostępne na rynku oczomyjki zapewniają możliwie jak najlepszą ochronę w miejscu pracy. Cena oczomyjki nie jest wygórowana. To inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Będzie to wydatek dodający nowego poziomu ochrony oraz pozwalający na zachowanie wysokiej jakości wykonywanej pracy. Można ją postawić w najbardziej newralgicznym punkcie przestrzeni przemysłowej, zapewniając szybki dostęp do strumienia wody i możliwości opłukania w razie sytuacji kryzysowej.

Wysoka jakość wykonania

Prezentowane w naszej ofercie oczomyjki zostały specjalnie wyselekcjonowane i pochodzą od renomowanego włoskiego producenta. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że nabywają rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb ich branż, które będą wydajnie służyły przez długi czas. Oczomyjki jednego z najlepszych producentów znalazły się w naszej ofercie, by możliwie jak najpełniej sprostać potrzebom nowocześnie zorientowanych klientów. Przenośne warianty pozwolą na lepsze sprawowanie kontroli nad jakością pracy oraz wydajniejsze przeciwdziałanie wypadkom i urazom pracowniczym. Oczomyjka to urządzenie konieczne w wielu zakładach przemysłowych, a ich instalacja wymagana jest na wielu stanowiskach pracy przez przepisy BHP.

Zapraszamy!

Jeśli Państwa zakład pracy nie jest wyposażony w tego rodzaju sprzęt, warto rozważyć zakup oczomyjek BHP od sprawdzonego producenta. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej Państwo wariant dopasowany do indywidualnych potrzeb, preferencji oraz posiadanego budżetu. Oferujemy produkty, takie jak oczomyjki BHP montowane do ściany, podłogi, na platformie.