Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Sposób montażu

Sposób montażu

Głowica prysznica

Głowica prysznica

Zasilanie

Zasilanie

Sposób uruchomienia prysznica

Sposób uruchomienia prysznica

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 2 018,00 zł

Prysznice bezpieczeństwa

Natrysk - Prysznice bezpieczeństwa - Cena i wymagania

Prezentujemy stacjonarne prysznice bezpieczeństwa (natryski ratunkowe), zasilane wodą z sieci wodociągowej. Ich zadaniem jest przemywanie całego lub części ciała osoby, która miała kontakt ze środkami chemicznymi o właściwościach żrących, doznała poparzenia lub zapaliła się na niej odzież. Natychmiastowe spłukanie ciała za pomocą natrysku bhp może zapobiec trwałemu uszkodzeniu ciała. Prysznice awaryjne występują w wersjach montowanych do ściany, do sufitu, do podłogi oraz na platformach. Szeroka głowica natrysku bezpieczeństwa pozwala na uzyskanie strumienia wody, który dokładnie spłukuje ciało osoby poszkodowanej. Tworzywo PP, z którego wykonana jest głowica prysznica bezpieczeństwa, charakteryzuje się wysoką odpornością chemiczną i jest elastyczna. Po uruchomieniu strumień wody pozostaje otwarty aż do ręcznego zamknięcia wypływu.

Aktywne filtry

Prysznice bezpieczeństwa

Prysznice bezpieczeństwa to niezbędnik na wyposażeniu różnorodnych firm oraz zakładów przemysłowych. Nie może być to zwykły natrysk, lecz zaawansowana konstrukcja opatrzona niezbędnymi atestami oraz certyfikatami. Prysznic bezpieczeństwa pod względem ceny nie jest dużym wydatkiem, biorąc pod uwagę, że pozwala w sytuacjach kryzysowych szybko poradzić sobie z zagrożeniem i zniwelować zagrożenie uszczerbku na zdrowiu pracowników. Tego rodzaju dopełnienia można najczęściej spotkać w przestrzeniach, gdzie operuje się na co dzień różnorodnymi chemikaliami. Prysznice bezpieczeństwa znajdują się w specjalnie wydzielonych strefach, które określają przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Inwestycja w tego rodzaju sprzęt szybko się zwraca, zarówno w krótko-, jak i długoterminowym rozrachunku.

Prysznice bezpieczeństwa spełniają wszelkie wymagania oraz standardy pracy, dając pewność, że przestrzeń pracownicza posiada dodatkowy poziom ochrony i w razie wystąpienia wypadku dostarcza środków zaradczych.

Specjalnie wyselekcjonowane opcje - cena i wymagania

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo specjalnie wyselekcjonowane opcje na prysznice bezpieczeństwa, które opatrzone są niezbędną dokumentacją potwierdzającą ich jakość. Dzięki temu kupując od nas, zyskują Państwo pewność, że produkt będzie w 100% sprawny i zachowa swoją funkcjonalność na długi czas. Prezentowane prysznice bezpieczeństwa wykonane zostały z najlepszych, wytrzymałych materiałów, przez co skutecznie opierają się próbie czasu, a także codziennej eksploatacji, gwarantując swoją niezawodność na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń. Prysznice bezpieczeństwa są trafionym dopełnieniem, które pozwoli utrzymać jakość i bezpieczeństwo pracy. Konkurencyjna cena to nie jedyny atut naszej oferty!

Odpowiadamy na potrzeby klientów

Nasza oferta została dostosowana do klientów. Pragniemy spełnić Państwa wszelkie oczekiwania, dlatego dostarczamy prysznice bezpieczeństwa odznaczające się najlepszą jakością. Będzie to inwestycja, która przyniesie wiele szeroko zakrojonych benefitów oraz pozwoli wywiązać się z obowiązujących przepisów BHP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej Państwo wariant dopasowany do swoich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że nasz bogaty asortyment, w tym prysznice bezpieczeństwa, spełnią Państwa wszelkie wymagania. Natrysk bezpieczeństwa to rozsądna inwestycja!