Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Sposób montażu

Sposób montażu

Misa oczomyjki

Misa oczomyjki

Głowica prysznica

Głowica prysznica

Zasilanie

Zasilanie

Sposób uruchomienia oczomyjki

Sposób uruchomienia oczomyjki

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 8 549,00 zł

Urządzenia łączone

Oczomyjka z prysznicem bezpieczeństwa - Natrysk bezpieczeństwa z oczomyjką - urządzenia łączone

Urządzenia awaryjne łączone to kompakty, w skład których wchodzą oczomyjki oraz prysznice bezpieczeństwa. W jednym miejscu można skorzystać zarówno z ochrony oczu czy twarzy w sytuacji, jeśli dojdzie do zachlapania czy zaprószenia substancjami agresywnymi , jak i z ochrony całego ciała lub jego części, jeżeli dojdzie do oparzenia czy też zapalenia się odzieży na osobie poszkodowanej. Urządzenia łączone rekomendowane są do zastosowań tam, gdzie występuje równocześnie niebezpieczeństwo uszkodzenia oka i twarzy, a także całego ciała poprzez szkodliwe działanie agresywnych substancji chemicznych czy wysokich temperatur. Takie rozwiązanie jest optymalne również w miejscach, gdzie nie ma dużo wolnej przestrzeni na instalację, a przepisy dla danego stanowiska / stanowisk pracy stanowią, że musi być zainstalowana zarówno oczomyjka jak i natrysk bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Prysznic bezpieczeństwa z oczomyjką

W codziennej pracy z różnorodnymi, szkodliwymi substancjami niezbędne jest posiadanie adekwatnego zabezpieczenia w razie wypadku. Profesjonalne natryski bezpieczeństwa z oczomyjką pozwalają zadbać o bezpieczeństwo pracownika, który miał styczność z różnymi, groźnymi dla zdrowia substancjami. Stanowią punkt, do którego należy się udać w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej. Strategiczne rozmieszczenie specjalistycznych pryszniców tworzy sieć bezpieczeństwa będącą w stanie szybko zniwelować negatywne skutki dla załogi pracowniczej. Prysznic bezpieczeństwa z oczomyjką to kompaktowy natrysk do zastosowania w wielu przestrzeniach produkcyjnych zakładów i przedsiębiorstw. Przepisy BHP wymagają obecności tego rodzaju dodatków w środowiskach, gdzie zagrożenie dla zdrowia i życia jest podwyższone. Oczomyjka z prysznicem pod względem ceny nie jest dużym wydatkiem. Przynosi wielowymiarowe korzyści, zwracając się zarówno w krótko-, jak i długoterminowym rozrachunku. Pomaga utrzymać odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz jakości wykonywanej pracy.

Oczomyjka z prysznicem - certyfikowana jakość

Oferowane przez nasz sklep prysznice bezpieczeństwa z oczomyjką należą do jednych z najlepszych na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była cały czas aktualizowana o nowe, wysokiej jakości opcje. Wszystkie prezentowane w naszej ofercie tego rodzaju produkty posiadają odpowiednią dokumentację (certyfikaty i atesty), co jednoznacznie podkreśla ich jakość. W efekcie nasi klienci mają pewność, że wybierają rozwiązania sprawdzone oraz wydajne, które będą z powodzeniem służyły przez długi czas po zakupie. Oczomyjka z prysznicem to z pewnością niezbędnik w Twoim miejscu pracy.

Niezbędny element wyposażenia

Oczomyjka z prysznicem bezpieczeństwa to wręcz niezbędny element wyposażenia każdego zakładu pracy, w którym znajdują się szkodliwe substancje chemiczne. Istnieje bowiem ryzyko zachlapania nimi oczu lub też zapalenia się odzieży u pracownika. Jest to zatem linia obrony w trakcie wystąpienia sytuacji kryzysowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej Państwo wariant dopasowany do swoich potrzeb, preferencji oraz posiadanego budżetu. Służymy pomocą przy wyborze najlepszej opcji. Pragniemy dodać, że natrysk bezpieczeństwa z oczomyjką wyróżnia wysoka jakość i korzystna cena!